Sürücü Kursları (Reklam&Sponsorluk)

Türkiye'de yılda 1 milyon 800 bin kişi ehliyet alıyor ve bunların büyük çoğunluğu gençlerden oluşuyor. Gençlerin en önemli özelliği ise bilgi ve iletişim kaynaklarını iyi kullanıyor olmaları. İnternet ve sosyal medya analizleri yapan “We Are Social”ın 2018 yılı 4. çeyrek küresel internet raporu yayınlandı. Buna göre Ekim 2018 itibarıyla dünya genelindeki internet kullanıcı sayısı 4.2 milyara ulaştı. Herhangi bir ürün veya hizmet almadan önce internet üzerinde araştırma yapanların oranı en yüksek olan ülke Türkiye çıktı. Bu alanda dünya ortalaması yüzde 57 iken, Türkiye ve Brezilya yüzde 80’lik orana ulaştı.

İnternet Reklamlarının Önemi: Günümüzde insanlar vaktinin çoğunu internette geçirmektedir. Bu sebeple reklam panosu yahut broşürler veyahut televizyon/radyo ile yapacağınız reklamlardan ziyade dijital reklamlar ile daha çok kişiye ulaşabilirsiniz. Tabi bunu da doğru zamanda, doğru internet kanallarında yapmalısınız. Sürücü adayları genellikle bir sürücü kursuna kayıt yaptırmadan önce örneğin google'da "bursa sürücü kursu fiyatları" gibi arama yaparak, buna göre araştırmalar yapıp sürücü kursu tercihlerini belirlemektedir. ehliyethaberleri.com sitesinde yer alan neredeyse bütün sayfalar google, bing, yandex, yahoo, yaani vb. arama motorlarındaki aramalarda genelde ilk sayfada ve üst sıralarda görülmektedir.
Destekleyenler/Referanslar
İstanbul/Fatih İstanbul/Gaziosmanpaşa İstanbul/Gaziosmanpaşa
Giresun/Merkez Diyarbakır/Merkez

- ehliyethaberleri.com olarak Türkiye'nin en çok ziyaret edilen "amatör" ehliyet haber blog sitesiyiz. Sitemizin günlük ortalama 600-1000 kişi arasında "tekil" ziyaretçisi vardır. Alexa sıralamamızı görmek için TIKLAYIN.

Genel Reklamlar: Aşağıda örneklendirilmiş; 970x250, 970x90, 728x90, 300x250 ve 620x200 boyutlarındaki reklam alanlarından bütçenize uygun olanı seçip ehliyethaberleri.com sitemizde yayınlatabilirsiniz.

Yerel Reklamlar: Şehir/ilçe Sürücü Kursları Listesi ve Sürücü Kursu Fiyatları sayfalarında (2 sayfada da) kursunuz en başta ve bold olarak web sitenizle birlikte yayınlanır ve hemen üstünde 620 x 220 reklamınız yer alır. Örneğin; Amasya Sürücü Kursları ve Amasya Sürücü Kursu Fiyatları gibi 2 sayfada da yayınlanır. YEREL REKLAM ÖRNEKLERİ; 1.SAYFA 2.SAYFA

Ücretsiz Tanıtım Sayfası: İletişim formundan bize ulaşıp, Ehliyet Haberleri sitemize sürücü kursunuzun tanıtım sayfasını ücretsiz ekletebilirsiniz. TANITIM SAYFASI ÖRNEKLERİ

Ücretsiz Haberler: Kursunuzla ilgili önemli gelişmeleri (açılış, başarı vs) ehliyethaberleri@gmail.com mail adresimize gönderin, sitemizde ücretsiz yayınlayalım.

Reklam vermek için: Sitemize verebileceğiniz ücretli reklam modelleri aşağıda detaylı bir şekilde belirtilmiştir. Sitemize reklam vermek için, reklam ücretleri ile ilgili bilgi almak için; İLETİŞİM formundan veya ehliyethaberleri@gmail.com adresinden bize ulaşabilirsiniz..

AÇIKLAMALAR: 1,2,3,4 ve 5 nolu REKLAMLAR TÜM SAYFALARDA ve TÜM CİHAZLARDA HER ZAMAN GÖRÜNÜR, İÇ SAYFA YEREL REKLAMLAR İSE SADECE İLGİLİ SAYFALARDA ve TÜM CİHAZLARDA HER ZAMAN GÖRÜNÜR.


  • Reklam görseli reklam veren tarafından hazırlanır
  • Banner belirtilen ebatlarda ve JPG veya PNG formatında olmalıdır.
  • Reklam bannerları tüm sayfalarda görünür.
  • Karşılıklı anlaşma sağlandıktan sonra banner yayınlanır, süresi boyunca yayında kalıp reklam veren tarafından uzatılmadığı takdirde süresi bittiğinde yayından kaldırılır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

E-Sınav nedir? Nasıl yapılır?