Sürücü Kursları (Reklam&Sponsorluk)

Türkiye'de yılda 1 milyon 800 bin kişi ehliyet alıyor ve bunların büyük çoğunluğu gençlerden oluşuyor. Gençlerin en önemli özelliği ise bilgi ve iletişim kaynaklarını iyi kullanıyor olmaları. İnternet ve sosyal medya analizleri yapan “We Are Social”ın araştırmasına göre dünya genelindeki internet kullanıcı sayısı 4.2 milyara ulaştı. Herhangi bir ürün veya hizmet almadan önce internet üzerinde araştırma yapanların oranı en yüksek olan ülke Türkiye çıktı. Bu alanda dünya ortalaması yüzde 57 iken, Türkiye ve Brezilya yüzde 80’lik orana ulaştı.

İnternet Reklamlarının Önemi: Günümüzde insanlar vaktinin çoğunu internette geçirmektedir. Bu sebeple reklam panosu yahut broşürler veyahut televizyon/radyo ile yapacağınız reklamlardan ziyade dijital reklamlar ile daha çok kişiye ulaşabilirsiniz. Tabi bunu da doğru zamanda, doğru internet kanallarında yapmalısınız. Sürücü adayları genellikle bir sürücü kursuna kayıt yaptırmadan önce örneğin google'da "bursa sürücü kursu fiyatları" gibi arama yaparak, buna göre araştırmalar yapıp sürücü kursu tercihlerini belirlemektedir. ehliyethaberleri.com sitesinde yer alan neredeyse bütün sayfalar google, bing, yandex, yahoo, yaani vb. arama motorlarındaki aramalarda genelde ilk sayfada ve üst sıralarda görülmektedir.
Destekleyenler/Referanslar
İstanbul/Fatih İstanbul/Gaziosmanpaşa İstanbul/Gaziosmanpaşa
Giresun/Merkez Diyarbakır/Merkez

- ehliyethaberleri.com olarak Türkiye'nin en çok ziyaret edilen "amatör" ehliyet haber blog sitesiyiz. Sitemizin günlük ortalama 600-1000 kişi arasında "tekil" ziyaretçisi vardır. Alexa sıralamamızı görmek için TIKLAYIN.

Genel Reklamlar: 970x250, 970x90, 728x90 ve 300x250 boyutlarındaki reklam alanlarından istediğinizi seçip ehliyethaberleri.com sitemizde yayınlatabilirsiniz.

Yerel Reklamlar: Şehir/ilçe Sürücü Kursları Listesi ve Sürücü Kursu Fiyatları sayfalarında (2 sayfada da) kursunuz en başta ve bold olarak web sitenizle birlikte yayınlanır ve hemen üstünde 620 x 220 reklamınız yer alır. Örneğin; Amasya Sürücü Kursları ve Amasya Sürücü Kursu Fiyatları gibi 2 sayfada da yayınlanır. YEREL REKLAM ÖRNEKLERİ; 1.SAYFA 2.SAYFA

Reklam vermek için: Sitemize reklam vermek için, reklam ücretleri ile ilgili bilgi almak için; İLETİŞİM formundan, ehliyethaberleri@gmail.com adresinden veya WhatsApp üzerinden bize ulaşabilirsiniz..

  • Reklam görseli reklam veren tarafından hazırlanır
  • Banner belirtilen ebatlarda ve JPG veya PNG formatında olmalıdır.
  • Karşılıklı anlaşma sağlandıktan sonra reklam yayınlanır, süresi boyunca yayında kalıp reklam veren tarafından uzatılmadığı takdirde süresi bittiğinde yayından kaldırılır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

E-Sınav nedir? Nasıl yapılır?