Maltepe Akademi Sürücü Kursu | Maltepe Ehliyet Kursu

Maltepe Akademi Sürücü Kursu | Maltepe Ehliyet Kursu
Adı:
İstanbul ili, Maltepe İlçesi
Maltepe Akademi Sürücü Kursu
Adresi:
Altıntepe Mah. Bağdat Cad. Tipi çıkmazı Sk. Demirkan iş merkezi D:A Blok Maltepe/İSTANBUL
Telefonu:
02163520909
Bilgilerde eksiklik
ya da yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız lütfen 
BİZE ULAŞIN..
GSM:
05304119034
Web sitesi:
Mail adresi:
info@maltepeakademi.com
Maltepe Akademi Sürücü Kursu Hakkında Bilgi
Maltepe Akademi Sürücü Kursu 2004 yılından bugüne kadar genç ve dinamik yapısıyla devamlı yeniliklere açık, sektörde yaptıklarının rakipleri tarafından takip edilen öncü sürücü kursudur.

Gerek ehliyet eğitimleri gerekse özel direksiyon dersi alanında başarısı büyük fırsat siteleri (grupfoni, şehir fırsatı) tarafından fark edilmiş Türkiye'de ilk defa özel direksiyon dersi kampanyası kursumuz aracılığı ile yapılmış ve iki gün içinde 800 ders satışı yaparak bir rekor kırmıştır.

Özel direksiyon derslerimizde her ay ehliyet kaydımız kadar öğrencimiz bulunmakta olup Avrupa yakasından Gebze'ye İstanbul'un her noktasından öğrencimiz bulunmaktadır.


Direksiyon sınavında yapılan son değişikliklerle ehliyet alırken alınan direksiyon derslerinin önemi daha da artmış verdiğimiz direksiyon eğitimlerinde birebir eğitim imkanı ile diğer ilçelerden de gelip kayıt yaptıran kursiyerlere teşekkürlerimizi bir borç biliriz. Burada amacın sadece ehliyet almak olmadığını aynı zamanda akan trafikte araç kullanabilecek duruma gelerek diğer sürücülere örnek bir birey olmanız gerektiğini unutmamalıyız.

Dürüst çalışma anlayışı ve en önemlisi güven en değer verdiğimiz prensibimizdir. Çünkü biliyoruz ki güven olmadan uzun bir işletme hayatı kesinlikle olamaz. Saygılar..
Maltepe Akademi Sürücü Kursu Adresi, Yol Tarifi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

E-Sınav nedir? Nasıl yapılır?