Sefaköy Sürücü Kursu | Küçükçekmece Ehliyet Kursu

Sefaköy Sürücü Kursu | Küçükçekmece Ehliyet Kursu
Adı:
İstanbul ili, Küçükçekmece İlçesi
Sefaköy Sürücü Kursu
Adresi:
Kemalpaşa mahallesi halkalı caddesi no:103 daire:16-17-18 (Sefaköy metrobüs durağı Arel Ünv. yanı) Sefaköy Küçükçekmece/İstanbul
Telefonu:
Bilgilerde eksiklik
ya da yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız lütfen 
BİZE ULAŞIN..
GSM:
Web sitesi:
Mail adresi:
sefakoysurucukursu@hotmail.com
Sefaköy Sürücü Kursu Hakkında Bilgi
Sefaköy Sürücü Kursu, 1991 tarihinde eğitim ve öğretim hizmetine başlamıştır.Bu güne kadar 18.000 kişiyi ehliyet sahibi yapmıştır. Sefaköy Sürücü Kursu Milli Eğitim Bakanlığı onaylıdır. Başarılı kadromuz sayesinde imtihan sonuçlarının ortalaması %86 seviyelerindedir. Sefaköy sürücü kursu binası Sefaköy metrobüs durağında olup Arel üniversitesinin yanındadır. Küçükçekmecedeki sürücü kursları arasında saygın bir yere sahiptir. Sefaköy sürücü kursumuzun   başka şubesi yoktur. İnternette ve başka mecralarda ünvanımızı kullanarak yayın yapılmaktadır bunlara itibar edilmemesi gerektiğini belirtmek isteriz.Taklitlerimizden sakınmanızı önemle rica ederiz. Ehliyet almayı düşünüyorsanız bize danışmadan karar vermeyin..! Kursumuzun hizmetleri arasında Ehliyeti olupta trafiğe çıkamayan sürücü adayları na özel direksiyon dersi vermek vardır. Ehliyetiniz var ama trafiğe çıkmaya cesaret edemiyormusunuz.? Gelin Sefaköy sürücü kursuna alanlarında uzman direksiyon öğretmenlerimiz eşliğinde son model arabalarla programınızı yapıp direksiyon dersine gönderelim ve trafikte araba kullanır hale getirelim. paket programımız sayesinde trafiğe %100 çıkma garantisi veriyoruz. Teorik dersler görsel cihazlarla donatılmış geniş ve ferah sınıflarda verilmektedir. Kursiyerler direksiyon çalışmalarına servis araçlarımızla götürülüp geri getirilmektedir. Direksiyon eğitimi, standartlara uygun eğitim pisti ve akıcı trafikte verilmektedir. Ayrıca direksiyon sınavlarına adaylarımız servisle götürülmektedir.

Kursun ana hedefi adaylara gerek teorik gerekse pratik anlamda en iyi eğitimi verebilmek, trafik canavarını evinde yok etmektir.Kursun, ilkyardım, motor ve trafik dersleri alanında uzman ve tecrübeli eğitmenler tarafından verilmektedir. 26 yıllık deneyimiyle, kaliteli eğitimi, huzurlu ortamıyla, sertifikalı hocaları ve son model otomobil , motorsiklet ve otobüsleri ile Sefaköy Sürücü Kursu sizi bekliyor.
Sefaköy Sürücü Kursu Adresi, Yol Tarifi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

E-Sınav nedir? Nasıl yapılır?