16-22 yaşındaki öksüz ve yetimlere ücretsiz ehliyet.

16-22 yaşındaki öksüz ve yetimlere ücretsiz ehliyet.

3 yıldır şehit ve gazi yakınlarına ücretsiz kurs veren ve özellikle eğitim alanında da birçok yardımda bulunan Asil Sürücü Kursu, takdirle karşılanan bir uygulama daha başlattığını duyurdu.

Kurs sahibi  Aslı Çiçek, "Daha önce bir çok hayır işine elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalıştık. Bu seferde Çerkezköy’de ilk olan bir uygulamaya başladık. 16 ile 22 yaş arasındaki öksüz ve yetim vatandaşlarımıza yardımcı olmak istiyoruz. 1 Ocak itibariyle kurs ücretleri bin 700 TL olacak. Biz, yetim ve öksüz vatandaşlarımızdan bu kurs ücretini alamayacağız ve ilk sınav giriş ücretlerini de karşılayacağız. Elimizden geldiği sürece insanlara yardımcı olmaya, hayırlı işler yapma niyetindeyiz" dedi."KARALAMAYA ÇALIŞIYORLAR"
Sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla bu projeyi hayata geçirdiklerini duyuran Aslı Çiçek, yüzlerce de tebrik yorumu aldı. Gelen iyi yorumlar için teşekkür eden Çiçek, "Lütfen, haksız eleştirilerle kimse bizi karalamaya çalışmasın. Bizim amacımız faydalı olabilmek. Bunun haricinde haksız yere yorumlar yapılmasını doğru bulmuyorum" ifadelerini kullandı.

Çerkezköy Asil Sürücü Kursu
Adres: Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Özcan Sokak No:15 Kat1, 59500 Çerkezköy/Tekirdağ
Telefon: 02827262628 http://www.ozelasilsurucukursu.com

Kaynak: Çerkezköy Bakış Gazetesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

E-Sınav nedir? Nasıl yapılır?