Pendik Merkez Sürücü Kursu | Pendik Sürücü Kursu

Pendik Merkez Sürücü Kursu | Pendik Merkez Ehliyet Kursu
Adı:
İstanbul ili, Pendik İlçesi
Pendik Merkez Sürücü Kursu
Adresi:

Batı Mahallesi Hatboyu Caddesi Dörtler İş Hanı No:44/40 Kat:1 (Tren İst. Karşısı) Pendik/İST.

Tel:
Bilgilerde eksiklik ya da yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız lütfen BİZE ULAŞIN..
GSM:
Web:
Mail:
pendikmerkezsurucukursu@gmail.com
Pendik Merkez Sürücü Kursu Hakkında Bilgi
30 yıllık deneyimle uzman kadrosuyla 30 binin üzerinde mezun olmuş adayımızla. Pendik'te faaliyet gösteren Özel Pendik Merkez Sürücü Kursu tüm özel kurslar gibi Milli Eğitim Bakanlığı’ nın denetim ve gözetimi altında hizmet vermektedir.

Son sistem sınıflarda genç, profesyonel ve uzman bir kadro tarafından animasyonlu projeksiyon destekli verilen eğitim, tamamıyla “profesyonel sürücüler” yetiştirmek amacına hizmet etmekte ve bu amaç ışığında hiçbir fedakarlıktan kaçınılmamaktadır. Ehliyet sınav sonuçlarında yüksek bir başarı oranını yakalayan Pendik Merkez Sürücü Kursu Adaylara en son teknolojik imkânlarla eğitim vermeyi ilke edinmiştir.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen kursumuz klasik kurs ortamından uzak güler yüzlü ve samimi kurs ortamı sunmaktadır. Bireylerin trafik davranışını hem yasal hem de ahlaki bir görev olarak benimseyen sürücü adayları yetiştirmeyi en baştaki hedefi olarak vizyona alınmıştır. Direksiyon eğitim programımızı beraber yapıyoruz. Böylece işinizden veya okulunuzdan fedakarlık yapmanız gerekmiyor.

Size uygun saat ve günlerde sadece size özel ders niteliğinde direksiyon eğitimi almanızı sağlamaktayız. Daha birçok farklılık Özel Pendik Merkez Sürücü Kursun da…
Pendik Merkez Sürücü Kursu Adresi, Yol Tarifi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

E-Sınav nedir? Nasıl yapılır?