Sürücü Kursları ne zaman açılacak?

Sürücü kursları ne zaman açılacak?

Sürücü Kursları ne zaman açılacak? Sürücü Kurslarında normalleşme ne zaman olacak? Corona virüs dolayısıyla iptal edilen ehliyet sınavları ve sürücü kursu kayıtları ne zaman başlayacak?

Ülkemizde corona virüsü etkilerini göstermeye devam ederken, salgınla mücadelede birinci dönem tamamlandı. Virüse karşı ikinci dönemde, gündelik hayatta normalleşme adımları atılırken, vatandaşların kafasına takılan sorulardan bir tanesi de Ehliyet sınavı ne zaman yapılacak? Ehliyet ve direksiyon sınavı tarihleri açıklandı mı? soruları oldu. Daha önce Milli Eğitim Bakanlığı, özel kursların verdikleri eğitimin ardından gerçekleştirdikleri yazılı ve sözlü sınavların 30 Nisan’a kadar ertelediğini açıklamıştı. 30 Nisan’ın geçmesinin ardından sınava hazırlanan pek çok aday ‘Ehliyet sınavı ne zaman yapılacak, ehliyet ve direksiyon sınav tarihleri açıklandı mı?’

EHLİYET SINAVI NE ZAMAN YAPILACAK? EHLİYET VE DİREKSİYON SINAV TARİHLERİ AÇIKLANDI MI? EHLİYET SINAVI NE ZAMAN 2020?


Türkiye geneli Tüm Sürücü Kurslarında 1 Haziran'dan sonra eğitim-öğretim, e-sınavlar, direksiyon ders ve sınavları ve yeni kayıt işlemleri kaldığı yerden devam edecektir.

Sürücü kurslarının teorik ve uygulama ders ve sınavılarında kurslar tarafından çeşitli tedbirler alınacak, mevzuatta buna göre düzenlenecek.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

E-Sınav nedir? Nasıl yapılır?